İnteraktif Reklam

Seo-Sem

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Kurumsal SEO hizmetlerimiz sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alın ve sadece Türkiye'de değil tüm dünyada potansiyel müşterilerinize ulaşın. Site içi ve site dışı iyileştirme çalışması ile sitenizin organik trafiğini artırıyor ve Google dahil tüm aralamalarda ürünlerinizi ve hizmetlerinizi üst sıralara taşıyoruz.

SEM Arama Motoru Pazarlama

Google Partners ve Google İş Ortakları programına üye ajansımız arama motoru pazarlama (SEM) konusunda eğitimlerini tamamlamış sertifikalı ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir. Google, Yandex, Bing vb. arama motorları üzerinden yapılan reklam/pazarlama sayesinde satışlarınızı artırmak, markanızı ve kampanyalarınız doğru hedef kitlelere ulaştırmak için çalışıyoruz.

İnteraktif Reklam

Medya

Sosyal Medya

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare, Linkedin,Youtube veya State kullanan müşterilerinize ulaşmanız ve aynı zamanda Google, Yandex veya Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda olmanız ve daha çok müşteri ve müşteri adayına ulaşmanızı sağlamak için de sosyal medyanın etkisi tartışılmaz.Sosyal medya yönetiminde profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Medya Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öncelikli tutarak, markanızın, ürününüzün yada hizmetinizin pazarlama stratejisini planlama ve hedef kitleleriniz ile iletişim sürecinizin yönetimini üstleniyoruz. Altı Üstü reklam demeyin. İçerde, dışarda, gazetelerde, televizyonlarda, hatta sosyal ortamlarda, sokaklarda, caddelerde boy boy reklam ediyoruz sizi.

İnteraktif Reklam

Digital Reklam

İnternet Reklamcılığı

Günümüzün en çok tercih edilen reklamcılık modeli olan internet reklamcılığı ile sizi hedeflediğiniz doğru kitleye ulaştırıyor, ürün ve hizmet satışınızı artırmanızı sağlıyoruz.İnternet reklam hizmetleri ve danışmanlık hizmetlerimizle yüksek bütçeler ayırmadan internet üzerinden dil seçeneğini kullanarak dünya çapında reklam verebilirsiniz.

E-Mail SMS Marketing

Dijital pazarlamanın önemli dallarından biri olan E-mail Marketing,ve SMS Marketing doğru kullanıldığında firmalar için yüksek kazanç sağlamaktadır. Çağımızın iletişim teknolojilerine uygun şekilde e-posta ve sms yolu ile reklam ve tanıtım yapmanızı sağlıyoruz. Ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizi seçin Sizi izinli olarak müşterilerinize ulaştıralım.

Eskişehir Web Tasarım ve Eskişehir E-Ticaret

Alanında Uzman Kadromuz ve Profesyonel işlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İletişime Geç!