CREATİVE

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik işletmenizin adının hafızalara yerleşmesini ve vizyonunu, konseptini en doğru şekilde ifade etmesini sağlayan tasarımlardır. Hayallerinizi, işinizi ve işletmenizi bize anlatın, sizi rakiplerinizden bir adım ileriye , farklılığa ve bilinirliğe taşıyalım.

Logo-Amblem-Maskot

Marka ve ürün tanınırlığına önem veren işletmelerin olmazsa olmaz ihtiyaçlarının başında logo tasarımı gelir. Akılda kalıcı ve başarılı logo tasarımı profesyonel bir grafik tasarım bilgisine ihtiyaç duyar. Logo tasarımlarınızda sizleri başarıya ve kaliteye ulaştırıyoruz.

Creative

Dijital Baskı

Günümüzde baskı teknolojisindeki gelişmeler,bu konuda ihtiyacı olan kurumların işini hızlı ve ekonomik bir şekilde kolaylaştırmıştır. Dijital baskı akıllara sadece iç ve dış mekan baskılarını getirsede bu teknikle tüm basılı malzemeleri üretmek mümkün.İhtiyacınız olan tüm Dijital baskı, Katalog, Broşür, Afiş, Kartvizit, Ajanda, Antetli Kağıt, Takvim ve her türlü iç mekan ve dış mekan baskılarınız için hizmet vermekteyiz.

Promosyon

Promosyon Ürünleri, şirketlerin tanıtımlarında, satışlarının ve marka bilinirliklerinin artmasında önemli bir faktördür. Ajanda, baskılı kalem, defter, anahtarlık, karton ve bez çanta, bloknot, takvim, çakmak ve daha pekçok uygun fiyatlı promosyon ürünleri ile hizmetinizdeyiz.

Creative

2D - 3D Tasarımlar

2D ve 3D tasarım, 3D modelleme ve animasyon, dijital illüstrasyon yada geleneksel ilistürasyon gibi kısaca sıradanlıktan daha yaratıcı, özgün sanatsal, yaratıcı tasarımlar ile geleceğe ve kaliteye bir adım daha yaklaşmanız için hizmetinizdeyiz.

Fotoğraf Çekimleri

İşletmenizi yada ürünlerinizi gerek e-ticaret sisteminizde, gerek tanıtım ve reklamlarınızda daha iyi tanıtabilmeniz için profesyonel fotoğraf çekimi ile ön plana çıkarmak önemlidir. Ürün ve mekan çekimleri, katalog çekimleri, manken çekimleri ,iç ve dış mekan düğün ve özel günlerinizin fotoğraf çekimleri,kişisel fotoğraf çekimleri gibi profesyonel fotoğraf çekimi ile hizmetinizdeyiz.

Creative

Kurumsal Video

Firma tanıtım, ürün tanıtım, fabrika tanıtım gibi konularda vizyon sahibi firmalar için kurumsal tanıtım filmi çekimi ile firmanızın yansıtmak istediği mesajı etkili ve kolay bir şekilde müşterilerinize yansıtıp onların zihninde yer alabilirsiniz. Reklam filmleri günümüzün en etkin tanıtım yöntemidir.

Cast Hizmetleri

Katalog çekimleriniz için model ve manken hizmeti , fuarlar için hostes temini, dizi çekimi, sinema çekimi, ve reklam filmi çekimleri için profesyonel oyuncu temini sağlıyoruz.Cast Ajans hizmetleri konusunda manken, model, fotomodel, oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olmak üzere reklam ve medya sektörüne hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Web Tasarım ve Eskişehir E-Ticaret

Alanında Uzman Kadromuz ve Profesyonel işlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İletişime Geç!