WEB-YAZILIM

Web

Responsive Web Sitesi

Kurumsal kimlik Web sitesi ile başlar, web sitesi ise profesyonel tasarım ve yazılım ile başlar. Arama motorlarına (SEO) ve mobil cihazlara uyumlu (Responsive),kolay yönetim panelli ,hazır web sitesi ve özel tasarım web sitesi çözümleri.

E-Ticaret Sitesi

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak e-ticaret yazılımları ile dijital pazarlamanın bir adım önünde olun. 7/24 profesyonel destek. Pazaryeri ve Sosyal Medya entegrasyonu. B2B ve B2C çözümleri. Sanal Pos entegrasyonu. Mobil ve SEO uyumlu hazır ücretsiz e-ticaret tasarımları. Gelişmiş Yönetim Panelli hazır e-ticaret paketleri ile sizi müşterilerinizle buluşturuyoruz.

WEB-YAZILIM

Yazılım

Mobil Uygulama

Akıllı telefon ve tabletlerin kullanımının yaygınlaşması ile mobil uygulamalarda hayatımızın bir parçası haline geldi. Android Uygulama, İos Uygulama gibi bir çok dilde geliştirdiğimiz uygulamalarımız ile mobil dünyadaki yerinizi alın.

Özel Yazılım

Teknolojik gelişmelere uygun, müşterilerimizin istek ve taleplerine odaklı, sektörel bazlı, web ve masaüstü tabanlı özel yazılım çözümleri ile işlerinizi kolaylaştıracak yazılımlar üretiyoruz. Profesyonel kadromuz ile özel yazılımlarınız konusunda en uygun çözümleri sunmaktayız.

WEB-YAZILIM

Çözümlerimiz

Entegrasyon Çözümleri

Güncel yazılım teknolojileri ile müşterilerimize özel geliştirilen entegrasyon çözümleri ile eskimiş yazılım sistemlerininin daha hızlı, kesintisiz, ve işlevsel şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Muhasebe yazılımları,Excel, Access,Oracle, MySQL, MSSQL, Firebird, SQLite, Sybase veritabanı kullanan yazılımlara ilave modüller geliştirilmesi ve web entegrasyonları ve destek çözümleri sağlıyoruz.

Güvenlik Çözümleri

İşletmenizin en önemli varlıklarından biri olan ve en iyi korunması gereken bilgi ve verilerinizin güvenliği ve erişelibilirliği için çalışıyoruz.Yazılımlarınızın ve verilerinizin güvenliği,ağ güvenliği, sistem kullanıcılarının giriş ve çıkış kontrolleri, güvenlik duvarlarındaki açıkların kapatılması ve tüm güvenlik çözümlerinizi sağlıyoruz

Eskişehir Web Tasarım ve Eskişehir E-Ticaret

Alanında Uzman Kadromuz ve Profesyonel işlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İletişime Geç!