PR Ajans

Medya Yönetimi

Markanız ve kurumunuz ile ilgili tüm güncel haber ve haber değeri taşıyan içerleri; doğru anlatım , doğru zamanlama, doğru stratejiler ile medyaya aktarıyoruz. Siz ve medya arasındaki köprü görevini üstleniyoruz.

Marka Yönetimi

Rekabet sektörünün globalleşmesi ile öne çıkmanın yolu; tüketicinin gözünde farklı olabilmekten geçiyor. Marka yönetimi aslında algı yönetimidir. Markanınızın tanınırlılığın yanında markanızın imajı, itibarı ve kimliğinin doğru algılanması üzerinde çalışıyoruz.

PR Ajans

Kriz Yönetimi

Krizler tüm kurumlar için her an , her boyutta karşımıza çıkabilen olumsuz bir süreçtir. İlk hedefimiz kriz sinyallerini ve senaryolarını doğru değerlendirerek önceden önlemler almak olsada, beklenmeyen krizlerde bu süreci en iyi biçimde bertaraf etmek ve yönetmektir.

İçerik Yönetimi

Kurumunuzun başarısı için en stratejik bilgilerinizi proaktif bir şekilde yönetiyor, kurumsal bilgilerinizi kolay ve ulaşılabilir hale getiriyor ve tüm içerik yönetiminizi tek çatı altında topluyoruz.

PR Ajans

Kurum Yönetimi

Kurumların iletişim statejilerini planlayıp, liderler ve çalışanlar arasında köprü oluşturuyoruz.Kurum içi ve dışı dışı iletişimini en üst düzeye çıkararak buna uygun gündem , haber ve konuları takip ediyor , çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

" Sosyal sorumluluk kavramı, kurumun iyi bir vatandaş olarak hareket ettiği anlamına gelir" sözünden yola çıkarak yürütttüğümüz projelerde , çalışanlarınıza, müşterilerinize, tedarikçilerinize, bayilerinize ve çevrenize karşı olan sosyal sorumluluğunuzu doğru şekilde yerine getirmenizi ve bundan değer kazanmanızı hedefliyoruz.

Eskişehir Web Tasarım ve Eskişehir E-Ticaret

Alanında Uzman Kadromuz ve Profesyonel işlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İletişime Geç!